Zvířata? Jistě… jako samolepka na zeď

Zvířata doprovázejí člověka už od nepaměti, bohužel ne každý si do svého bytu může nějaké reálné zvíře pořídit. Důvodem může být alergie, nedostatek místa nebo obyčejný strach.

Ale to není důvod, abyste si milou zvířecí společnost měli odepřít. Stačí si nějaké to zvíře vybrat a jednoduše nalepit na zeď. A abychom vám to usnadnili, vybrali jsme pro vás sedmero zvířecích motivů 🙂

Rozverná žabičkaŽabička

Malá roztomilá žabka, která šplhá nahoru – tak to by mělo být hezké počasí 🙂 A nejenom pěkné počasí vám přinese, rozjasní vám celý pokoj. Navíc se ve starověku věřilo, že žába znamená znovuzrození. Takže ideální zvířátko pro všechny, kteří se rozhodnou začít nový život 🙂

ZebraZebra

Je zebra černobílá, nebo bíločerná? Na tuto otázku vám odpovědět neumíme, ale pokud ji nalepíte do dětského pokoje, může mít všechny barvy duhy. Dětské fantazii se meze nekladou.

Mořský koníkMořský koník

Už v antické kultuře si všimli, že mořský koník se podobá těm reálným koním. Ovšem mořský koník není tak rychlý jako ten čtyřnohý, proto symbolizuje trpělivost a přináší štěstí. Tomu věříme i my, a proto doporučujeme mořského koníka nalepit v ložnici – protože někdo tvrdí, že přinášejí plodnost 😉

Větev s ptákyVětev s ptáky

Přinesou vám domů kousek jara a pohody. Sice nezazpívají, ale radost vám určitě udělají. A hlavně vám na zimu neodletí. Ovšem nezapomínejte, že i pták potřebuje prostor, tak mu ho nezapomeňte na zdi dopřát.

KočičkaKočička

Na první pohled mrcha, která si dělá věci po svém. Ale je opravdu tak záludná, jak se o ní povídá? Nemusíte kočky milovat, ale myslete na to, že kočka znamená rodinné štěstí a domácí pohodu.

Zamyšlená sovaSova

Snad každé dítě vám řekne, že sova je moudrá. A přesně proto ji doporučujeme nalepit do dětského pokoje – sova totiž není jenom moudrá, ale moudrost a učení zároveň přináší.

MotýlciMotýlci

Něžný motiv pro křehké dívky, které milují přírodu a její krásu. Milujeme je i kvůli naději, kterou přinášejí – z ošklivé housenky se stane krásný a svobodný motýl. Tak proč si jich pár „neulovit“ do své ložnice?

Tato zvířata jsme zvolili my v redakci, ale vaší fantazii se meze nekladou. Zvířecích (ale i jiných) motivů na samolepky je nepřeberné množství. Stačí si jenom vybrat a doladit jimi interiér 🙂

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář