„Zamilovala jsem se do jednoho stromu a rovnou jsem si ho objednala,“ svěřila se spokojená zákaznice

Nikdo nemá rád všeználky, kteří nedělají nic jiného, než radí. A abychom se do role takovýchto všeználku sami nedostali, připravili jsme si pro vás rozhovor se zákaznicí e-shopu VelkeSamolepky.cz. Jedná se o paní Annu z Uhersékho Hradiště, která se s vámi podělí o své zkušenosti s e-shopem… a prozradí mnohem více 😉

Hezký den, paní Anno, pro začátek bych vám položila tu nejzákladnější otázku – jak jste se o e-shopu VelkeSamolepky.cz dozvěděla?

Stránku mi ukázala moje kamarádka. Byla jsem u ní před časem na kávě a v obývacím pokoji mě zaujala její nová dekorace. Měla tam na zdi samolepku Marylin Monroe – je její velkou obdivovatelkou. Ne, že bych si hned pořídila stejnou samolepku, ale jako nápad se mi to líbilo. Tak jsem si hned zjistila, kde to koupila.

Nakonec jste si samolepku koupila, prozradíte nám, jaký motiv jste si zvolila?

Já jsem přírodní typ člověka, takže jsem vybírala mezi přírodními motivy. A když jsem si prohlížela ten e-shop, zamilovala jsem se do jednoho stromu a rovnou jsem si ho objednala.

A kde ten strom u vás zakořenil?

Manžel mi ho nalepil na chodbu. Chtěla jsem, aby se z naší chodby stal takový mezistupeň mezi přírodou venku a naším bytem. A myslím, že se mi to povedlo.

Takže samolepku lepil manžel. Vy jste si netroufla?

To by nedopadlo dobře, kdybych to lepila já!

To je tak složité nalepit samolepku na zeď?

Vůbec ne. Manžel to měl velice rychle hotové. Ale já jsem hrozně nešikovná. Kdo ví, co by z toho stromu bylo, kdybych to lepila já. Možná jenom hromada lístečků.

Takže máte doma jenom jednu samolepku. Plánujete koupit další?

Myslím, že nám minimálně ještě jedna doma přibude. V září jde náš syn do první třídy a my mu k té příležitosti slíbili nový pokojíčekpro velké kluky. Ale dekorace si vybírá sám, takže jsem sama zvědavá, co se na jeho zdi nakonec objeví.

Tak to mu přeji při výběru šťastnou ruku, aby se mu samolepka líbila i za pár let.

On ví, že musí vybírat pečlivě, protože novou samolepku hned tak zase nedostane. Je to šikovný způsob, jak dítě naučit, že za svá rozhodnutí musí nést následky.

Až doteď mě nenapadlo, že samolepky můžou sloužit i jako výchovný prvek.

Všechno může sloužit jako výchovný prvek.

Vraťme se k e-shopu, jak se vám nakupovalo?

Nejprve jsem se vyděsila, když jsem viděla, kolik je tam těch samolepek (1383 v době rozhvoru – pozn. red.). Nejsem trpělivý člověk a u ničeho dlouho nevydržím, takže mi bylo jasné, že všechny rozhodně neprojdu. Naštěstí jsou samolepky rozdělené do kategorií a já věděla, že chci Rostliny. A 16 stránek se už prochází poměrně rychle. Hlavně když tu svoji samolepku najdete hned na druhé sraně.

Takže byste e-shop VelkeSamolepky.cz doporučila ostatním?

Rozhodně. Jsou tam tak rozmanité motivy, že si vybere každý. Navíc je to přehledné a i cenově přijatelné. Vlastně si nevzpomínám na nic, co bych tomuto obchodu mohla vytknout.

Anno, moc vám děkuji za rozhovor a doufám, že vám samolepky budou dělat dlouhodobě velkou radost.

I já děkuju.

Tak to byla reference od paní Anny. Inspiroval vás ke koupi vaši vlastní samolepky na zeď. Dejte nám vědět 😉

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář