Vyhrajte samolepky na zeď v hodnotě 1 500 kč – SOUTĚŽ UZAVŘENA

Chcete si ozdobit svůj domov nádhernou samolepkou z kvalitního vinylu, která vám vydrží věky? Vybrali jsme pro vás nejkrásnější nálepky na stěnu, které můžete v ČR získat. Zahrajte si o ně v naší první (rozhodně ne poslední) soutěži. Výhry do soutěže věnoval e-shop VelkeSamolepky.cz.

Soutěž probíhala 7 dní, tedy od 25. 8. 2014 do 1. 9. 2014 (do půlnoci).

O co se hraje

Ve hře jsou tři poukazy (každý v hodnotě 500 Kč) na výběr samolepky dle vlastního vkusu na VelkeSamolepky.cz. Pokud si vyberete motiv, který bude přesahovat hodnotu kuponu, pouze doplatíte rozdíl a bude samolepka vaše.

Dva poukazy můžete vyhrát v klasické soutěži za „správnou odpověď“. Zbylý poukaz bude pro ty, kteří mají spoustu přátel na Facebooku a chtějí nám pomoci dostat soutěž mezi co nejvíce lidí.

Sdílejte soutěž na svém Facebooku, Twitteru nebo blogu a zapojte se do soutěže o třetí poukaz na nákup samolepky na zeď. Nemusíte se za naši soutěž stydět, krásné samolepky na zeď se líbí každému, jak je vidět na našem Facebooku: https://www.facebook.com/velkesamolepky.

VelkeSamolepky.cz - Kytka 008VelkeSamolepky.cz - Kocka 006VelkeSamolepky.cz - Pariz 008VelkeSamolepky.cz - Dite s bublifukem 002

Z čeho si můžete vybírat? Mrkněte na VelkeSamolepky.cz a prohlédněte si 1 363 samolepicích motivů na zeď. Inspirovat se můžete v našich Tipech na motivy. Je libo krásnou samolepku květiny, kočku jako dekoraci na zeď, samolepicí dekoraci Paříže? Nebo si vyberte jakoukoliv jinou nástěnnou dekoraci – je to jen na vás:)

Jak vyhrát?

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách VelkeSamolepky.cz) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 700. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 poukaz na samolepku v hodnotě 500 Kč.

První 1 200. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 poukaz na samolepku v hodnotě 500 Kč.

Za sdílení soutěže získá jeden z vás další poukaz v hodnotě 500 Kč – takže snažte se – šance jsou vysoké.

Ti, kteří nevyhrají, nemusí být smutní – získají malý dárek🙂

Soutěžní otázka

Jaké je telefonní číslo, na které máte volat v případě pomoci s objednávkou? (Odpověď najdete na stránkách VelkeSamolepky.cz.)

a) 123 456 789

b) 739 676 015

c) 700 500 700

Vyhlášení soutěže

Máme tu pro vás vyhlášení – naší historicky první soutěže o samolepky se zúčastnilo fantastických 1 624 účastníků – (dle jména to byly v 67 % ženy). Tento článek od vás obdržel skvělých 434 sdílení/liků.

Správná odpověď byla možnost b) neboli 739 676 015

A teď hlavní sdělení dne, které vás bude nejspíše zajímat – VÝHERCI!

1. soutěžícím, co vyhrává za správnou odpověď je:

Klára Ryšková

2. soutěžícím, co vyhrává za správnou odpověď je:

 Michaela Bicanová

A nakonec za sdílení naší soutěže vyhrává:

Jana Dvořáková (janicka.dvorakova81)

Gratulujeme vám k VÝHŘE (budeme vás kolem ní zítra kontaktovat) – vy ostatní nemusíte být smutní, v e-mailu, který jste dostali, máme pro vás menší dárek. Snad vám udělá radost:)

*Pravidla soutěže

Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (VelkeSamolepkyNaZed.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

VelkeSamolepkyNaZed.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou. Ten, kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže. Dále je zakázáno využívat dalších podvodných způsobů, které mohou poškodit vyhlašovatele soutěže.

Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně VelkeSamolepkyNaZed.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

4 komentáře

Přidejte komentář
    • adminer 4 Září, 2014 at 09:26 Odpovědět

      Bohužel to tentokrát nevyšlo – ale poslali jsme vám na e-mail malý dárek, tak snad potěší:) a můžete se těšit na další soutěže – o tuto byl takový zájem, že jich chceme uspořádat mnohem více.

Pošlete nový komentář