Vyhrajte krásné samolepky s koníčky – SOUTĚŽ UZAVŘENA

Po měsíci máme pro vás novou soutěž – tentokrát budeme soutěži o konkrétní dva motivy. Jsou to zástupci nejoblíbenějších zvířat – koně. Samolepky na zeď s motivem koně tu máme hned ve dvou exemplářích – oba nám věnoval e-shop VelkéSamolepky.cz. Jejich cena není sice tak velká jako plnokrevní arabští hřebci, ale přes není nízká. Získejte i vy do své „stáje“ jednoho z našich koní. Zahrajte si o ně v naší soutěži!

Soutěž probíhala 7 dní, tedy od 30. 9. 2014 do 6. 10. 2014 (do půlnoci).

O co se hraje

Ve hře jsou dva motivy s nádhernými koni – na fialovém pozadí s bílou barvou je veliký 60×97 cm a na červeném pozadí taktéž v bílém provedení má rozměry 105×80 cm.

Jeden motiv vyhrajte za správnou odpověď v naší soutěžní otázce. Druhý motiv bude pro ty, kteří mají velké množství přátel na sociální síti Facebooku (či jiných sítích) a chtějí nám pomoci dostat soutěž o koníčky mezi co nejvíce milovníků koní.

Sdílejte tuto soutěž na svém Facebooku, Twitteru nebo blogu a zapojte se do soutěže o druhou samolepku na zeď. Nemusíte se za naši soutěž stydět, krásné samolepky na zeď (a tentokrát s nádhermými koníčky) se líbí každému, jak můžete u nás vidět: https://www.facebook.com/velkesamolepky.

VelkeSamolepky.cz - Kun 005

VelkeSamolepky.cz - Kůň na stěně

Jak vyhrát?

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách VelkeSamolepky.cz) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

První 1 300. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 samolepku (větší bílý koníček).

Za sdílení soutěže získá jeden z vás 1 samolepku (menší bílý koníček – na fotografii na fialovém pozadí) – snažte se – šance jsou vysoké.

Ti, kteří nevyhrají, nemusí být smutní – získají malý dárek🙂

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje elektronická knížka, kterou můžete zdarma získat na e-shopu VelkeSamolepky.cz? (Odpověď najdete na daném e-shopu.)

a) 10 tipů pro výběr nejkrásnější samolepky na zeď

b) 44 rad, jak správně nalepit nálepku na stěnu

c) 143 důvodů, proč si vybrat samolepicí dekoraci

Vyhlášení soutěže

Bohužel tato soutěž je už uzavřena – byla vyhlášena během 7. října.

Správnou odpovědí byla možnost a) tedy  e-book se jmenuje 10 tipů pro …

Výherkyněmi se stávají:

Tereza Sedláková (za správnou odpověď)

Markéta Grolichová (za sdílení soutěže)

*Pravidla soutěže

Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (VelkeSamolepkyNaZed.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

VelkeSamolepkyNaZed.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou. Ten, kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže. Dále je zakázáno využívat dalších podvodných způsobů, které mohou poškodit vyhlašovatele soutěže.

Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně VelkeSamolepkyNaZed.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář