Jak vybrat samolepku na zeď šatny

Ne všechny máme doma šatny, ale když už ano, byla by škoda mít zde holé neozdobené zdi. Vybrala jsem tedy pro dnešní článek nejkrásnější samolepky, které si můžete nalepit na zeď své šatny. Prim zde hrají především menší motivy z módy, oblečení, doplňků.

Snažila jsem se tedy ve vybraných motivech zapracovat hlavní smysl šatny – uskladňovat naše módní hadříky, boty, doplňky, kabelky a další fešné kousky. Nesmíme zapomenout i na pokrývky hlavy, deštníky, popřípadě sportovní potřeby. Ne vždy je totiž možné je mít dlouhodobě v samostatné místnosti.

Jak vybrat samolepku

Začneme netypicky barvami – jaké barvy se hodí do vaší šatny, bychom odvodili už od stávajícího nátěru zdí, či nejvýraznější barev na nábytku (v případě šatny půjde spíše o věšáky, poličky a botníky).

Pro vhodné barvy vás odkážu na starší (leč stále aktuální) článek s vhodnými barvami na samolepky.

Základem mohou být neutrální barvy – černá a bílá. K nim se dá skvěle kombinovat jakákoliv jiná – snažte se ale zachovat dostatečný kontrast mezi stěnou a samotným motivem.

Spojit dva odstíny jedné barvy vám nedoporučuji, protože by samotná samolepka dostatečně nevynikla. A to by byla velká škoda. Nestyďte se za vybraný motiv a volte vždy nejkontrastnější z nabídky.

Samolepky na zeď, které se nejvíce hodí do šatny:

VelkeSamolepky.cz - Strevicek 001

VelkeSamolepky.cz - Country boty 001

VelkeSamolepky.cz - Slecna 001

VelkeSamolepky.cz - Zena 045

VelkeSamolepky.cz - Zena 031

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář