Vyberte si nejkrásnější letní samolepky na stěnu

Slunce pálí, nejraději byste se viděly venku u vody… Jenže vy nic nestíháte. Musíte být doma. Když vy nemůžete za krásným letním počasím, musí ono za vámi. Užijte si krásné letní samolepky na stěnu. Pro vás jsme udělali výběr nejzajímavějších motivů, které vám pomohou ve vašem domově navodit atmosféru slunného letního počasí.

Letní samolepky na zdi

Jaké motivy bychom vám doporučili, abyste si i z klidu domova užili horké léto? Inspirovali jsme se především v tématech, které mají velmi blízko horkému létu. Která zvířata si spojíme s teplým počasím? Jaké rostliny rostou v teplých krajích? Odpověďmi na tyto otázky jsou naše letní samolepky na zdi.

Motivy vhodné pro letní výzdobu:

  • lvi,
  • tygři,
  • klokani,
  • palmy,
  • exotická místa (Egypt a další),

Především pro vás máme nové motivy ze sekce palem na zeď. Jejich hlavní výhodou je jednoduchá aplikace na většinu běžných povrchů, které můžete mít na své zdi – můžete je nalepit dokonce i na vaši tapetu.

Proč letní samolepky?

Možná si říkáte, že změna výzdoby interiéru (nejenom pomocí malých dekorativních předmětů) dle ročního období je zbytečný luxus. Jenže díky tomuto kroku vám váš domov nikdy nezevšední.

Neustále bude svěží, aktuální a nikdy nezestárne. S pečlivým a efektivním plánováním výměny dekorací a samolepek na zdích si ušetříte hromadu práce a budete výměnu výzdoby dělat s radostí.

Připravili jsme pro vás několik článků pro vhodné motivy – nejnovější vám pomůže s výběrem samolepky do kuchyně. Další návody pro jednotlivé místnosti (ložnice, koupelna, chodba, šatna a dětský pokoj) budou brzy následovat.

Do svého bytu se všichni vracíme jako do svého útočiště. Mějte i vy perfektně vyzdobený interiér svých pokojů a návštěvy vás budou milovat. Představte si tu závist svých kamarádek, které vždy přijdou do „nového“.

Slíbené nástěnné dekorace:

VelkeSamolepky.cz - Lev 017

VelkeSamolepky.cz - Tygr 012

VelkeSamolepky.cz - Klokan 004

VelkeSamolepky.cz - Palmy 006

VelkeSamolepky.cz - Egypt 002

Prohlédněte si další tipy na letní samolepky >>

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář