Vyberte si nejkrásnější jarní samolepky – 9 TIPŮ

Volně navazujeme na naší inspirativní články s výběry podzimních a zimních samolepek na zeď. A jak už to bývá, čas nikdo nezastaví, takže dnes máme na pořadu dne jarní nálepky do vašeho bytu. Jaké motivy jsme si pro vás přichystali? Jakých trendů se na jaře můžeme chytit? Inspirujeme se u módy? Od bytových designérů?

Jarní výzdoba pro každého

Nejspíše už vidíte na přírodě za oknem, že se něco mění. Už ani „noc“ není venku tak dlouho. Konečně už se začala tma zkracovat a je tu více a více světlých dní. Stejně tak se začala měnit venkovní teplota.

Na horách sice najdete poskrovnu sníh (rozhodně na těch českých tomu tak je), ale v údolích a nížinách už je mnohem tepleji. A to znamená jediné – je tu jaro. Plné energie, svěžesti a nových příležitostí.

Nové dekorace do každé domácnosti

Proč nezačít další část roku oživením svého domova novou výzdobou? Nemusí jít ani o velké změny. Občas postačí jen uklidit, setřít prach a přerovnat knihy v knihovně. Ale mnohdy je vhodné nově vymalovat, případně přerovnat přitom nábytek. Nebo si vybrat jen hezkou samolepicí dekoraci na zeď.

A právě v těchto případech si snad vzpomenete na náš dnešní článek o výběru nejkrásnějších samolepek s jarními motivy. Nejspíše byste se divili, jak změna dekorace ve vašem domově dokáže udělat divy. S vaší energií, kreativitou a novým elánem do života.

Tipy pro vás – 9 motivů

A teď už pro vás máme vybrané svěží motivy, které dokáží oživit snad každý interiér. Nemusíte se bát – hodí se skvěle nejenom na chodbu, ale například i do mnohých obývacích pokojů.

Dokonce při vhodném výběru barev (o tom jsme dříve sepsali už více článků – např. barevný kruh, vliv barev na naši náladu a další) se hodí i do ložnice. Přejeme dobrou „ruku“ při výběru nové samolepky na vaši stěnu.

Vše nejlepší do nové sezóny vám přeje celá redakce magazínu VelkeSamolepkyNaZed.cz.

VelkeSamolepky.cz - Zaba 001

VelkeSamolepky.cz - Vyhonky 002

VelkeSamolepky.cz - Motyl s notami 001

VelkeSamolepky.cz - Ptaci na vetvich 001

VelkeSamolepky.cz - Kytky 004

VelkeSamolepky.cz - Kvetiny 042

VelkeSamolepky.cz - Kvetiny 038

VelkeSamolepky.cz - Kvetiny 032

VelkeSamolepky.cz - Zena 020

 

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář