TIPY na vánoční dárky na poslední chvíli…

Vánoční svátky už jsou tu – předevčírem proběhlá druhá neděle vánoční nám pomohla zažehnout novou svíčku na slavnostním stole. A co to pro nás znamená? Že už nám nezbývá mnoho šancí na nákup pěkného vánočního dárku

Jak na dárky na poslední chvíli?

Že už je máte všechny nakoupené od září? Tak to vám gratulujeme – bohužel my k takto pečlivým lidem nepatříme, takže vše řešíme dost na poslední chvíli. Proto jsme pro naše čtenáře připravili seznam tipů na vhodné samolepicí dekorace, které jsou skvělým dárkem (a to nejenom vánočním). A překvapivě nepotřebujete vědět mnoho o domácnosti obdarovaného.

Doporučíme vám základní motivy, které sednou do všech místností – základem je vybírat spíše střední až menší motivy – Češi jsou milovníci dekorací, takže mnoho zdí ve svých domovech mají vyzdobené množstvím obrázků, květin, věnců, křížů a dalších inspirujících bytových doplňků.

Seznam tipů na líbivé vánoční dárky

Jaké motivy jsme pro vás vybrali? Aby dárek byl opravdovým překvapením, nesmíte se před jeho výběrem a koupí moc vyptávat. A to ještě tak okatě, že to napadne každého, co máte za lubem. Můžete sice snížit riziko, že vybraný dárek perfektně nesedne, ale zkazíte „spirit“ každých Vánoc – krásné překvapení.

Naše tipy pro letošní Vánoce z VelkéSamolepky.cz:

VelkeSamolepky.cz - Kruhy 008

VelkeSamolepky.cz - Sipka 039

VelkeSamolepky.cz - Pericko 001

VelkeSamolepky.cz - Srdce 003

VelkeSamolepky.cz - Tvary 001

VelkeSamolepky.cz - Lustr 001

VelkeSamolepky.cz - Sada motylu 001

VelkeSamolepky.cz - Divka s notami 001

Prohlédněte si další krásné samolepky na zeď >>

Za celou redakci magazínu VelkeSamolepkyNaZed.cz vám přejeme příjemné prožití Vánočních svátků a také dobrou ruku při výběru krásných dárků na poslední chvíli 😉

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář