TIP – samolepka na zeď s motivem rejnoka plave k vám…

Patří k nejzáhadnějším mořským tvorům, které lidstvo kdy poznalo… Moc o nich nevíme, ale rozhodně patří mezi ty nejelegantněji pohybující se tvory na celém světě. O kom je řeč? Medůzy? Žraloci? Velryby? Ale kdeže – máme na mysli nádherné rejnoky, neboli manty.

Rejnoci krásy nezbavení…

Kdo by odolal jejich plavnému pohybu po mořském dně? Je to krása na ně pohledět. Ani my v redakci magazínu VelkeSamolepkyNaZed.cz jim nemůžeme odolat. Nemůžeme si pomoci, ale pro nás jsou to krásní „ptáci“ moře. Jejich elegantní pohyb pod vodou vypadá, jako kdyby svými pružnými lemy „mávali“ jako ptačími křídly… Možná vás překvapí, že jsou z vývojového hlediska velmi příbuzní k žralokům.

Jenže jak si jejich krásu dopřát každý den (v klidu domova)? Pokud nejste Tony Stark (aka Iron man) a nekoupíte si domů vlastní akvárium, tak nejspíše těžko budete mít živého. Můžete se na ně chodit dívat do veřejné zoo, či specializovaných „obřích“ akvárií. Ale to stále není ono. Chtěli byste přesto mít jednoho doma. Jen pro sebe. Který vám bude každodenně dělat radost.

Jak mít jednoho doma?

A my vám s tím pomůžeme. Vybrali jsme z nabídky serveru VelkeSamolepky.cz jeden z oblíbených mořských motivů, který vám zaručeně zvedne náladu. Hádáte správně, že jde o samolepku na stěnu s designem mořského rejnoka. Je zrovna zachycený na lovu, kdy se plavně a neslyšně blíží ke své nic nečekající kořisti…

A nemusíte se bát – k dispozici jsou i menší velikosti než má například opravdová manta obrovitá (rozpětí ploutví může mít větší jak 6 metrů).

K dostání je velikostech: 60×62, 80×83, 100×104 a 120×124 – vše samozřejmě v centimetrech. Menší velikost se hodí do garsonek na volnou stěnu bez dekorací. Do větších bytů (jak počtem místností, tak jejich velikostmi) se hodí především poslední dvě velikosti.

Také byste chtěli mít doma jednoho nádherného rejnoka? A kam byste si ho nalepili? Nebo chcete jiného mořského živočicha? Napište nám pro inspiraci 🙂

Další samolepky s motivem mořského života:

velkesamolepky-cz-morsky-zivot-580-390-0-white-red

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář