Líbí se vám nádherná lví samolepka?

Kdo by nechtěl mít sílu, energii a dravost lvů? Minimálně my muži ano. Tato africká zvířata nás odjakživa přitahovaly – jsou právem přezdívanými králi zvířat. Ještě aby se jim někdo postavil, když mají velikou korunu na hlavě a sílu se prát, až do posledního dechu. V africké savaně jsou takřka nepřemožitelní. A takový chceme být i my. Silní, odolní a respektovaní. Jenže jak toho docílit?

Lev jako samolepka na stěně

Můžeme si sebevědomí podpořit třeba samolepicí dekorací s motivem velikého lva. Bude na nás každý den shlížet shůry a my budeme vědět, že nám věří.

Chce, abychom v našem životě dosáhli všeho, na co si pomyslíme. Ale bez potřebného sebevědomí to nepůjde. Chtějte také takového parťáka, který vás nikdy neopustí a naopak vás vždy podpoří souhlasným pohledem.

Výhody vlastnění dekorativního samolepicího lva:

  • nepodrápe návštěvy,
  • neuteče vám z bytu,
  • nemusíte ho krmit,
  • nedělá bordel.

Dalším bonusem vlastnění lva, je to, že je velice obávaný – zloději nebudou chtít vykrádat někoho, kdo doma „chová“ lva. Nemusí ale přeci vědět, že není živý, ale pouze jako samolepka na stěně.

Kam se lev hodí?

Především do prostornější a vzdušnějších bytů, kde může mít lev dostatek prostoru pro „lov“ a běh po savaně. Pokud mu na stěnu (nebo do interiéru) přidáte vzrostlou pěknou rostlinu, jistě se nebude zlobit, spíše naopak – o to více se bude cítit „doma“ a klidnější. Jak ji nalepíte, se dozvíte v článku „Jak nalepit samolepku na stěnu“.

Do jedné místnosti bychom nedávali více jak jednoho lva – jsou poměrně ochranitelští a milují své teritorium. Stejně jako kohouti si své území bytostně brání. Když jich dáte více do jedné místnosti, nemůžete se divit, že až přijdete z práce domů… svůj útulný byt najdete v troskách. A můžete si za to sami – my jsme vás varovali!

Prohlédněte si další samolepky se lvy >>

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář