Proleťte se s krásnými ptáčky…

Ptáci nemusí být jen ta otravná létající stvoření, která neustále hlasitě švitoří a nikomu nedají klidný odpočinek. Naši ptáčci jsou naopak velmi tišší. Nikoho nebudou rušit. Nebudou vás ráno brzo budit. Nebudou ani pokoušet vaši kočku Šklíbu, aby je ulovila. Jsou jen skvělou nástěnnou dekorací. A proto jsme je vybrali jako další tip pro dekoraci na zeď.

Ptáci coby samolepky na stěnu

Dlouhé krky, veliká křídla a létání v hejnu. O jaký druh ptáka se může jednat? No přeci o nádherné a skvostné labutě. Ty jsou krásné jak jednotlivě, tak ve velkém počtu na naší samolepce. Jak vidíte, spoustu malých i větší ptáčků tvoří obrovské hejno ve tvaru elegantní labutě.

Pokud budete chtít, můžete jednotlivé ptáčky rozdělit a použít je na jiném místnosti ve svém interiéru – ale snažte se je držet aspoň v malých hejnech – ať jim není zbytečně smutno.

U labutí bychom volili záměrně jen bílou barvu – pouze v interiérech, kde v podobě dekorací a nábytku převládá jiná barva, bychom vybrali jinou. Jde nám především o zachování autentičnosti – labutě přeci bývají bílé a ne fialové či růžové. Jak vidíte na fotografii, nechali jsme se unést trochu fantazií – snad nám to odpustíte.

Kam s ní?

Dekorační pták jako samolepicí dekorace se může hodit nejenom coby dominantní prvek do obývacího pokoje, ale například i na chodbu. Symbolikou tohoto umístění bude neustálý přesun z místa na místo – však i labutě neustále přelétávají a stěhují se. A vy každý den odcházíte a přicházíte do svého domova z okolního světa.

Je dle vás chodba či obývací pokoj správným prostorem pro ptačí dekoraci? Nehodí se například do kuchyně či koupelny? Co na to říkáte? Napište nám…

Prohlédněte si další samolepky na zeď s ptáky >>

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář