TIP – nádherná samolepka koně

Jaké krásné samolepky vybrat do pokoje dívky, která miluje jen jediné zvířátko na světě? Takové, které si těžko domů pořídíte, protože pro něj potřebujete stáj? Nejspíše tušíte, že nepůjde o žádné koťátko, nebo roztomilého pejska, kterého byste doma i „strpěli“ a snad časem se do něj zamilovali.

Tohle je pořádný hřebec, kterého musíte brát s respektem, protože vás může jedním „neškodným“ kopnutím zabít. Tak jak takové slečně udělat radost? Jak jí toho KONĚ opravdu dát, abyste si nezničili rodinný rozpočet a nemuseli jí xkrát týdně vozit za město do stájí?

Jedno řešení bychom pro vás měli – a tou je jednoduchá samolepicí dekorace s koníčkem. Tu nejprodávanější jsme pro vás dnes vybrali do TIPu. A jak už to bývá, poradíme vám, jak vybrat správnou velikost, umístění a barvu pro nového „člena“ rodiny.

Jak vybrat toho správného koníčka?

Kam s ním? Do stáje? Ale kdeže. Stačí pro něj dostatečný prostor na stěně – ani hřebelcovat ho nemusíte. Jen musíte vybrat správné místečko. Doporučujeme vám zeď, kde je dostatek prostoru – kůň si zaslouží spoustu místa, protože někdy se třeba bude chtít „proběhnout“ ve svém domově. A unavený a uzamčený koník u vás doma není nejlepším domácím mazlíčkem. Takže PROSTOR je základem.

Nejmenší velikost tohoto koníčka je 60×109 cm a největší 120×217 cm. Malý koníček versus ten, ve skoro-životní velikosti? Mezi nimi jsou ještě 3 velikosti, takže na „své“ si přijdou i ti, kteří mají větší byt s pořádně volnou stěnou. Jaký máte pokoj? Maličký? Tak raději volte menší velikost a to přestože by se k vám vešel (leč těsně) větší motiv. Samolepka by měla mít kolem sebe dostatek prostoru, aby měla šanci vyniknout.

A co barva?

Jaké barvy má v přírodě kůň? Je to fialová? Zelená? Růžová? Viďte, že ne. Volte tedy „přirozené“ barvy – černou/bílou (mají stejně nejlepší kontrast a patří k nejprodávanějším), hnědou či šedou. Nemusíte zde moc experimentovat. Fialkový koník by stejně nevypadal dobře.

Jaká velikost, barva a umístění byste volili vy? Kam byste milovaného koníčka u vás doma nalepili? Napište nám do komentářů 🙂

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář