Krásná Francouzka jen pro vás…

Krásná elegantní Francouzska si zaslouží váš obdiv – vždy šarmantní, vždy nádherná a šik. Kdo by jí odolal? Opravdu netušíme – já jsem jí rovnou propadla. Nejraději bych se na ni dívala od rána do večera. Ale to bych neměl čas na psaní pro vás – a to by byla škoda.

Samolepka krásné dívky

Dnešní tip jsem vybrala z nejnovějších motivů, které nabízí e-shop VelkeSamolepky.cz. Nástěnných samolepek s motivy lidí jsem ještě nerecenzovala – většinou v sekci Tipy na motivy věnujeme s kolegy zvířátkům, technice a dalším vděčným tématům, které najdou více příznivců.

Kdo by doma chtěl mít krásnou Francouzku, když může mít silný automobil, nebo nádhernou květinu přes celou zeď? Napište nám do komentářů, jestli byste si tento motiv nalepili do svého bytu. A kam přesně? Do obývacího pokoje?  Ložnice? Šatny? Na chodbu? Nebo dokonce do kuchyně? Napište nám své nápady. Těšíme se na ně:)

Tip od redaktorky

Já vám napíšu svůj tip: dekoraci na stěnu s motivem dívky bych nalepila do pokoje náctileté dcery (samozřejmě v případě, že nějakou máte). Alternativou by bylo použít tento motiv jako pěkný dárek pro někoho, kdo má doma nezdárnou dcerku.

Svátek či narozeniny – vždy udělá radost. Případně tento čistě ženský motiv bych vybrala pro některou z kamarádek, která je singl.  Dekorace na zeď s motivem dívky skvěle podtrhne atmosféru v ložnici, ale například i v obýváku.

Elegantní a sebevědomá Francouzska se skvěle hodí do obývacího pokoje holčiny, která žije sama, protože nestíhá společenský život. Aspoň jí takhle bude někdo dělat společnost:) Co říkáte na můj tip?

Prohlédněte si další motivy s dekorem dívky >>

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář