Samolepicí vlak do každého dětského pokoje – TIP

Dopravním prostředkům se v našem magazínu věnujeme poslední dobou poměrně často – patří totiž k nejoblíbenějším motivům vůbec. Ač bychom to nečekali. Primárně budou mít doma rozhodovací právo o bytových dekorací spíše ženy.

Ale nejspíše se nechaly uchlácholit – nebo máme mezi sebou tolik milovnic techniky. Případně je spoustu samolepek na zdi s motivy dopravních prostředků (auty, traktory, vláčky, letadly a dalšími) oblíbené u dítek, které je dostávají do svých dětských pokojíčků.

Ať je pravda ukrytá kdekoliv, dnešní článek potěší rozhodně ty nejmenší – a velmi pravděpodobně to budou kluci… Protože s vláčky jsme si hráli snad všichni jako malí. A některé to nepustilo dodnes. A není se čemu divit. Komu by se nelíbila brutální síla těžkotonážních vlaků, které nic nezastaví a mají plnou svobodu? Je to hodně lákavé téma.

Samolepicí tapety s vlakem

Možná si říkáte, jestli není vhodnější koupit rovnou tapetu na zeď, kterou můžete pokrýt všechny stěny než 1-2 osamocené samolepky – například právě s motivem vláčku. Za mě – s jednoduchou samolepkou nemám tolik práce jako s odstěhováním všeho nábytku, namíchání lepidla na tapety (málokteré tapety jsou samy o sobě samolepicí).

A teď přichází „nejzábavnější část“ – jak zařídit, aby tapeta byla na stěně nalepená perfektně rovně. Není jednodušší vybrat pár designů, které nalepíte na stěnu svépomocí během pár minut? Jak nalepit samolepku v pár krocích jsme už probírali dříve.

Takže z toho důvodu bychom volili jednoduchou samolepku – hlavně můžete si sami vybrat jakou barvu má mít (i velikost). Takže si můžete být jistí, že perfektně sedne do jakéhokoliv pokoje kam ji umístíte.

Dnes jsme do TIPU vybrali jemnou velkoformátovou nálepku s jedoucím vlakem – ideální nejenom do dětského pokojíčku, ale i do místnosti, kde tráví váš milovník těžké techniky (či nejlépe vlaků) nejvíce času.

Samolepky na zeď Vlaky

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář