Nejlepší samolepky pro milovníka techniky – TOP 8

Nejspíše uhodnete, které pohlaví nejvíce miluje techniku, vynálezy a dopravní prostředky. Ano jsou to pánové. Stačí aby to mělo pár kol a měli jak to ovládat a hned se do toho zamilují. A pravděpodobně je to nepustí – ani dospělí muži nikdy neztrácejí lásku k dětským hrám.

A klidně s autíčky, nebo bagry, nebo motorkami. Technika je jejich láskou, posedlostí i slabostí. Klidně do nové „mašiny“ vrazí celou výplatu. A kdoví jestli jen jednu 🙂

Dnešním článkem chceme rozvést nedávný příspěvek na našem magazínu VelkeSamolepkyNaZed.cz, který patří k nejoblíbenějším – 5 nejhezčích samolepek pro kluky/muže.

Nejspíše tušíte, že dnešní příspěvek o samolepkách na stěnu se ponese v podobném duchu, ale více do hloubky. Ale nebojte děvčata – i vám se budeme věnovat, ale tentokrát to bude jen a jen pánsky ryzí jízda. A s pořádým oktanovým číslem – šetřit pány rozhodně nebudeme to si můžete být jisté.

Pánské motivy jsou totiž pěkně rozmanité a při jejich výběru (nejenom motivu, ale i barvy či velikosti) se můžeme pořádně vyřádit. Ještě aby ne, když jen ze sekce dopravních prostředků máme na výběr přes 150 motivů. Takže je stále co vybírat a doporučovat.

A stejně jako v minulých inspiračních článcích jsme vybrali nejzajímavější motivy, které si nalepí do svého domova (obývacího pokoje, na chodbu či do ložnice) snad každý milovník techniky – a to nejenom té lehké, ale i těžké. Té jsme se už věnovali dříve například tipem na samolepku traktoru. I na letadla už v našem magazínu došlo, protože jeden inspirativní článek jsme měli čistě o nejkrásnějších nálepkách letadel. A nesmíme zapomenout na výběrový příspěvek o motivech pro milovníka 4 kolových miláčků – aut.

Ale nebudeme vás už zdržovat od naší dnešní galerii, kterou si snad oblíbí nejenom naše pánské čtenářstvo:

VelkeSamolepky.cz - Auto 004

VelkeSamolepky.cz - Motorka 002

VelkeSamolepky.cz - Auto 021

VelkeSamolepky.cz - Traktor 002

VelkeSamolepky.cz - Stihacka 002

VelkeSamolepky.cz - Kamion 001

VelkeSamolepky.cz - Helikoptera 004

VelkeSamolepky.cz - Bagr 002

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář