Nejlepší čas pro oživení zdi samolepkou?

Blíží se konec roku 2015 a pro mnohé lidi to také znamená konec jednoho období. S novým rokem přichází různá předsevzetí a nové začátky. A jak lépe začít další období než v „novém“ domově?

Není však nutno se hned stěhovat, stačí si byteček nově vyzdobit – skvělá je nová dekorace v interiéru nebo změna barev na zdech… Ovšem nejjednodušší je si zdi ozdobit novou samolepkou.

A právě konec roku je ideální dobou, kdy si pořídit krásnou samolepku na zeď. Nezáleží, zda ji nalepíte do kuchyně, obývacího pokoje, chodby… nebo do všech místností, důležité je, aby vám udělaly radost a ten nový rok (nebo nový začátek) zpříjemnily.

Další ideální období pro výměnu samolepek na stěně?

Ale nejenom nový rok je vhodný pro samolepku na zeď, která změní interiér vašeho domova. Další nastává hned na jaře. Je to doba, kdy se příroda probouzí ze zimního klidu, všechno se zelená, kvete a venku zpívají ptáčci. V těle vám začíná proudit nová energie a vše je jednoduše krásnější. A přesně tuto energii si můžete přenést do svého domova.

Samolepky s přírodními motivykvětiny, stromy nebo zvířátka – jsou ideální pro váš vlastní kousek přírody. Uvidíte, že to oceníte 🙂

A co podzim? Je také vhodný?

Změna interiéru pokoje je vhodná také na podzim – zelené barvy žloutnou, červenají a hnědnou. Stejně tak si můžete teplými barvami ozdobit zdi svého pokoje. Včasně se připravíte na nepříznivé počasí, které vás venku čeká. Ovšem vy ho můžete vnímat v teple svého domova.

Zároveň se připravíte i na zimu – na poměrně nehostinné období, kdy příroda spí. Můžete si užívat čerstvé květiny, které nikdy neuvadnou, ptáčky, kteří neodletí do teplých krajin… nebo cokoliv, co si budete přát.

Kdy je tedy nejvhodnější čas?

Nedá se úplně zobecňovat, kdy je vhodný čas na nalepení samolepky na zeď. Konec roku, začátek jara a podzimu jsou pouze výrazná období v roce, kdy něco končí a jiné zase začíná. Můžete se inspirovat přírodou a nechat za sebou vše, na co chcete zapomenout.

Samolepky si můžete pořídit kdykoliv budete chtít. Ozdobíte si tím pokoj nebo celý byt. Jediná vhodná doba na samolepku je chvíle, kterou si sami určíte. Vy se musíte rozhodnout, protože se jedná o vaše bydlení – o váš prostor, kde se musíte cítit dobře.

Až budete chtít změnu, vzpomeňte si na samolepky na zeď a vyberte si motiv, který vás osloví. To je ta nejvhodnější doba na výběr a nalepení vaši samolepky 🙂

velkesamolepky-cz-rostliny-468-282-1-white-green

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář