Milý Ježíšku!

Blíží se Vánoce a já bych si letos přála něco více praktického – nejenom pro sebe, ale pro celou moji rodinu. Upřímně už si nepřeji další „lapače prachu“, které každoročně dostávám. Letos bych chtěla něco, co konečně využiju a budu z toho mít upřímnou radost.

Dlouho jsem přemýšlela, co by to mělo být, protože mi vlastně nic nechybí – a co chybí, to si ráda koupím. Ale Vánoce jsou Vánoce a nějaký ten dárek by měl pod stromečkem být. Nakonec jsem přece jenom na jeden dárek přišla – přála bych si velkou samolepku na zeď.

V bytě máme bílé zdi. Bílou upřímně nesnáším, ale přítel nechce o barvičkách ani slyšet. A myslím, že barevná samolepka je dokonalý kompromis – já budu mít barvičky a přítel zase bílé zdi. Paráda ne? 🙂

Konkrétní výběr bych nechala na tobě – alespoň nějaké překvapení budu mít. Ale bylo by dobré, kdyby ses držel cestovatelských motivů. S přítelem hodně cestujeme, takže nám to každodenně bude připomínat naši společnou zálibu. Navíc si myslím, že nějakým květinovým vzorem bych mu moc radost něudělala 🙂 Abys měl alespoň nějakou představu o mém vkusu, tyhle motivy by se mi vážně moc líbily:

egypt

Mapa světa

zena

Tenhle motiv sice není cestovatelský, ale mně se moc líbí 😉

Máme barevně neutrální byt, takže se k nám hodí jakákoliv výrazná barva. Líbila by se mi například tyrkisová nebo hnědá, ale nepohrdnu žádnou ze 40 barev, které jsou v nabídce. Vlasntně jednu barvu vážně nechci – bílou, což je snad pochopitelné 🙂

Svoji samolepku bych si chtěla nalepit do ložnice, kde mám na zdi opravdu hromadu místa, takže velice neskromně bych si přála tu největší, která je na e-shopu Velkesamolepky.cz k sehnání. Nejsem žádný megaloman, ale velkému motivu to bude prostě nad tou naší postelí daleko víc slušet 🙂

A když o tom tak přemýšlím, poprosila bych tě ještě o jednu samolepku, pro moji tříměsíční princeznu. Dostane ji do svého pokojíčku nad postýlku, takže by to chtělo něco roztomilého, aby se nebála 🙂 Věřím, že ať vybereš jakýkoliv motiv, bude se jí to líbit. Jenom tě poprosím o jednu věc – žádnou růžovou (ani bílou pochopitelně). A kdyby ti přece jenom došla inspirace, našla jsem pár motivů, ze kterých budeme obě nadšené:

tucnak

VelkeSamolepky.cz - Beruska 003

bubliny

Já i moje malé zlatíčko ti z celého srdce děkujeme a těšíme na 24. prosince a na dárky, které nám přineseš 😉

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář