O magazínu

Milujeme bytový design, doplňky do bytu a vše krásné, co dokáže oživit náš domov. Obrazy, nábytek, drobné dekorace – vše milujeme. Rádi zvelebujeme svůj životní prostor. Ale to, co se nejvíce líbí nám a našim návštěvám, jsou bezesporu samolepky na zeď.

V každé místnosti (chodbě, kuchyni, obývacím pokoji, ložnici a dokonce v koupelně) jich máme několik. Milujeme minimalismus, takže razíme heslo „méně je někdy více“. Proto máme doma více samolepek na stěně, než klasických dekorací. Na samolepky se nepráší, nezabírají žádné místo a hlavně dělají radost. Pro nás je to ideální bytová dekorace.

Magazín o samolepkách na zeď

A proto i pro vás chceme připravovat nový magazín o samolepkách na zeď. Chceme, abyste si dokázali sami vybrat tu nejkrásnější samolepící dekoraci do svého pokoje. Najděte motiv, který vás motivuje, naplňuje a dělá vám radost kdykoliv ho vidíte – prostě TEN MOTIV. S tímto hledáním vám chceme pomoci. Na samolepky jsme specialisté a chceme i vám udělat pomocí nich radost.

Připravili jsme pro vás několik zajímavých sekcí:

Co pro vás budeme pravidelně připravovat? Světové trendy v bytových dekoracích, které můžete využít i vy doma při výzdobě. Návody a praktické rady pro výběr a umístění krásných nástěnných motivů. Nesmí chybět ani příběhy ze života, které si zamilujete. Nakonec trochu zábavy – kvízy, hádanky, křížovky, horoskopy. Každý si zde najde to „své“ milované.

Samolepky na zeď pro celý svět!