Až na konec světa… nebo ještě mnohem dál?

V dnešní době není problém kdykoliv a kamkoliv vycestovat… no jeden problémek by se asi našel – většina lidí, které znám, mi totiž vždycky řekne, že by cestovali moc rádi, ale nemají na to prostě čas.

Nemají čas nebo si ho udělat nechtějí (nebo neumí… každopádně pro mě je to prašť, jako uhoď) výsledek je stejný – sedí doma na zadnici a všem svým známým vypráví, jak moc by chtěli někam vycestovat.

Cestování z pohodlí domova

Všichni tito „cestovatelé“ mohou zajásat radostí, protože můžou začít cestovat, přitom se nehnout z komfortní zóny svého domova. A dokonce mohou během jednoho dne navštívit hned několik zajímavých zemí. Jak je to možné? Naprosto jednoduše – na e-shopu Velkesamolepky.cz si pořídíte krásné tématické samolepky, které znázorňují jedmotlivá místa, města nebo státy.

Například taková romantická Paříž. Který zamilovaný pár by nechtěl být každý den a večer v kouzelné Paříži? Pak je jenom na vás, jestli si vyberete nápis nebo nějakou dominantu města… a co je pro Paříž největší dominanta? Jednoznačně Eiffelova věž… nebo Mona Lisa. Tak či onak, pro vás to znamená jediné – budete mít na zdi opravdu pěknou dekoraci 🙂

Ale nemusí to být jenom Paříž, krásné jsou také africké nebo egyptské motivy – záleží na tom, co je vašemu srdci blízké 🙂

Kam pojedeme příště?

Nemusíte si své zdi zdobit pouze místy, kam se chcete podívat. Samolepky na zdech jsou také velice zajímavou připomínkou míst, kde jste už byli. Ano, stejný účel splní také fotky, ale nejsou fotky už nuda? Samolepka je přece zajímavější a nápaditější připomínka, nemyslíte? 🙂

Můj tip na závěr…

V bytě se určitě mají objevovat prvky, které sjednotí interiér celého bytu – ideální k tomu je podlaha. Pokud v celém bytě budete mít stejnou podlahu, můžete si dovolit být trochu kreativnější v jiných věcech – například si můžete každý pokoj zařídit v duchu nějakého města nebo státu.

A jaká města by se objevila u vás doma?

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář