Kočka nebo pes?

Už od pradávna rozdělují tato roztomilá zvířátka lidstvo do dvou skupin: na milovníky psů a milovníky koček. A můžete se snažit sebevíc, tyto dva „nepřátelské protipóly“ prostě dohromady nedáte :).

A jak nejlépe světu ukázat do jaké skupiny patříte vy? Pořiďte si na zeď svého oblíbeného mazlíčka. Všichni budou na první pohled vědět, co od vás mohou čekat 🙂

Pro kočkomily

VelkeSamolepky.cz - Kocka 004

O kočičkách se říká, že do sebe (přesněji do své srsti) nasávají špatnou energii. Vyhledávají si místa, která jsou pro člověka škodlivá. Tuto energii pak vyčistí. Také u vás dokáže vycítit špatnou náladu – v takovém případě přijde k vám a začne se omotávat kolem vašich nohou. Nevím, jak to dělají, ale obvykle hned bývá po špatné náladě.

Když se zaměříme na symboliku, zjistíme že kočka je obecně symbolem rodinného štěstí, pohody a lásky, která je v domě. Zároveň je ale také vzor hrdosti, svobody a nezávislosti – takže ideální dárek pro všechny dospívající jedince, kteří jsou také hrdí, svobodní a nezávislí ;).

Kam s kočkou?

Právě kvůli své symbolice je motiv kočičky perfektní doplněk do vaši domácnosti – přinese vám rodinnou pohodu a klid. Nalepit si ji můžete například do obývacího pokoje, na chodbu nebo kamkoliv, kde máte pocit, že převládá špatná energie.

Pro milovníky pejsků

VelkeSamolepky.cz - Stene s kosti 001

Pes je nejlepší přítel člověla, všude ho doprovází a chrání. Pro svého pána by udělal cokoliv – poskytuje mu nehynoucí věrnost a projevuje mu lásku jako žádné jiné zvíře. A nic nežádá na oplátku… snad jen společnost a náklonnost svého pána.

Stejně jako kočky dokáže i pes vycítit různé energie – ovšem psy si vždycky vyberou místo s dobrou energií. Také proto se říká: Kam si lehne pes, může i člověk (v tom se s kočkami dost liší – tam, kde leží kočka, by člověk ležet zaručeně neměl).

A právě díky svým přátelským vlastnostem se symbol psa považuje za motiv síly, oddanosti a věrnosti.

Kam se psem?

To je naprosto jednoduché. Pes patří do ložnice! Bude vás chránit a vy můžete v klidu spát bez jakýchkoliv obav :).

A co vy? Do jaké skupiny se řadíte – máte raději pejsky nebo kočičky?

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář