Jako James Bond…

Venku je sice jaro, ale přiznejme si, počasí tomu úplně neodpovídá, Místo slunečných dní si užíváme zimu, déšť a někdy dokonce i sněžení! A jsou chvíle (poslední dobou jsou takovéhle chvíle stále častější), kdy se vám ven do toho nečasu za žádných okolností nechce. A když se vám nechce, nejlepší je, nikam nechodit 🙂 A když už zůstanete doma, je nejlepší si ten pobyt co nejvíce zpříjemnit.

Jak na to?

Co zpříjemňuje pobyt vám? Jídlo? Dobrá kniha nebo film? To určitě taky, ale pro mě je to příjemná společnost – ideálně je to taková společnost, kterou vám budou všichni závidět!

V té nejlepší společnosti

A kdo jiný by byl lepší společník než agent jejího veličenstva s povolením zabíjet? Ochrání vás a ještě je na něj parádní pohled 🙂 Takže co víc si přát?
Ale teď vážně (nebo alespoň trochu vážněji), kdo by nechtěl mít doma proslulého Jamese Bonda?

Něco pro dámy

James Bond se vždycky obklopoval krásnými ženami – pro každou herečku byla pocta, když se z ní mohla stát „Bond girl“. Takže každá, která si svého Bonda pořídí, se vlastně stane novou „Bond girl“ – a na rozdíl od těch filmových, vy budete mít jistotu, že jste pro něj ta jediná 😉

Něco pro pány

Pánove, kdo z vás (alespoň jedinkrát) nezatoužil být stejný jako on? Mít jeho hračky a jeho úspěchy u žen? Každý, kdo má na své zdi Jamese Bonda tím dává najevo svoji hravost (což je u žen velice populární) a sebevědomí (to je u dam populární taky).

Takže když se to tak vezme, samolepka Jamese Bonda je naprosto genderově univerzální – hodí se do pánského i dívčího bytu… nebo kolejí 🙂

A vzhledem k tomu, že i Jamesů Bondů bylo několik, také e-shop VelkéSamolepky.cz vám nabízí vícero motivů s tímto legendárním agentem. Takže už záleží jenom na vás, kterému dáte přednost:

Sean Connery
První filmový agent 007… a taky Nejsexy žijícím mužem (vyhlášen v roce 1989) a Nejsexy mužem století (vyhlášen v roce 1999) – to už si portrét na zdi zaslouží, ne? 🙂

Neznámý Bond
Silueta neznámého Jamese Bonda – možná Pierce Brosnana… nebo z toho můžete udělat svoji vlastní siluetu – nu což, vaše zeď vaše pravidla 😀

A kterému Bondovi dáte přednost vy?

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář