Jak na „sexy“ obývák?

V posledních článcích, které jsem psala, jste si mohli přečíst, jak jsem si sama lepila samolepku na zeď, kterou jsem dostala k Vánocům. Kdo nečetl, může to napravit zde 😉

Pokud jste četli pozorně, určitě vám neunikla informace, že se na mé zdi nově objevila Marilyn Monroe. Ne že bych byla na blondýnky, ale je to bezpochyby femme fatale své (a nejspíš i současné) doby. A i když ji všichni považovali za hloupou blondýnku, stala se kulturní a filmovou ikonou a v roce 2009 byla zvolena za „nejvíce sexy herečku všech dob“.

Takže odpověď na otázku „Proč zrovna Marilyn Monroe?“, zní jednoduše: „Když chcete sexy obývák, dejte si tam nejvíce sexy herečku všech dob!“ 😀 A taky se mi ta samolepka jednoduše líbila a do toho obýváku se hodila… ale to už nezní tak dobře.

Pokud i vy podlehnete kouzlu této plavovlasé ikony, na e-shopu velkesamolepky.cz si budete moci vybrat hned z několika podobizen a tvarů. Já osobně doporučuji Marilyn v obdélníkovém rámu – je to univerzální tvar, který se hodí téměř do každého interiéru. A když se budete držet základního pravidla, že samolepla potřebuje dostatek místa, neuděláte chybu.

Pro ty řekněme kreativnější, je tato sličná slečka k dostání také v kulatém rámu. Každopádně bych s takto výrazným tvarem byla opatrná – samolepka je poměrně dominantní prvek, takže pokud se ve vašem interiéru už nějaké kulaté tvary nevyskytují, asi bych se této samolepce osobně vyhla. V opačném případě, to může působit jako pěst na oko… a to by asi nebylo žádoucí.

Všechny Marilyn jsou v nabídce v několika velikostech. A i když větší je většinou lepší, u interiérových dekorací to ne úplně vždy platí. Důkladně si změřte prostor, kam chcete samolepku nalepit a podle toho vyberte jeji velikost.

A když už si vyberete design a velikost samolepky, zbývá vám ji už jenom objednat a nalepit. Já tu svoji umístila v obývacím pokoji, ale samolepky s celebritami se hodí také do ložnice a na chodbu, kde budou vítat vaše hosty 😉

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář