Jak dostat jaro do vašeho domova? Máme pro vás k inspiraci 5 rostlinných motivů

Jaro – slovo, které evokuje novou energii i nový začátek. Ale jak dostat tuto přírodní energii do vašeho domova? Odpověď je snadná! Pořiďte si samolepku na zeď s jarními motivy a plnými doušky si užívejte jara v pohodlí svého domova.

Je jasné, že jako první nás napadnou samolepky s rostlinnými motivy. Což je pochopitelné, protože i příroda je přece plná rostlin – květin a stromů. A proč se nedržet nejjednodušší možnosti a nevybrat si na zeď právě motiv rostlin? Máme pro vás inspiraci pěti samolepek, které vám rozjaří interiér.

Kam rostlinu umístit?

Rostlinná samolepka na zeď má několik nezanedbatelných výhod. Nemusíte ji zalévat ani hledat slunné místo. Navíc rostliny se hodí do všech místností – do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny, a také do chodby. Jediné, co vás bude omezovat, je prostor v interiéru a vaše vlastní fantazie.

A teď samotná inspirace…

Květiny v květináčiKvětiny v květináči

Decentní a střízlivá samolepka pro ty, kteří nemají rádi extravaganci. Ideálně se hodí do jídelny, kde vám bude každý den evokovat čerstvé květiny, které nikdy neuvadnou.

Rozkvetlé květiny s motýlemKvětiny s motýlem

Pokud vám nestačí pouze květiny, přidejte k nim i nějaké krásné stvoření – například motýlka. Tato elegantní kombinace okouzlí vás i každou vaši návštěvu. Tato samolepka vynikne v obývacím pokoji nebo dívčí ložnici.

StromStrom

Majestátní motiv, který se stane dominantou interiéru. Říká se, že každý muž by měl zasadit strom, ovšem pokud není možnost zasadit reálný strom, tato samolepka vám to vynahradí. Doladí interiér vaší chodby, kuchyně nebo obývacího pokoje. Ovšem nezapomeňte, že každý strom potřebuje prostor pro svůj růst.

Geometrické květinyKytičky

Omrzela váš už reálná zobrazení květin? V tom případě zkuste geometrické tvary. Je to velice elegantní a navíc to navnadí vaši fantazii. Tuto samolepku doporučuji nalepit do ložnice a oživíte tím celý pokoj 🙂

Abstraktní květinaKvětiny absrakce

Rostlinnou samolepku si vyberou i milovníci abstrakce. Někdo v tom květinu nepozná, ale jiní z ní budou nadšení. Je to jenom o fantazii 🙂

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář