Nevíte, co darovat pod stromeček? Inspirujte se našimi tipy!

Vánoce jsou za dveřmi, a to znamená jediné – předvánoční šílenství. Hromady lidí v obchodech, kteří shání dárky mnohdy na poslední chvíli. Doma vás pak čeká pečení cukroví a předvánoční úklid – Vánoce jsou prostě svátky klidu a míru :).

Je jednoduchý návod, jak se tomuto předvánočnímu stresu vyhnout – začněte včas. Já vím, že lépe se to řekne než udělá, ale abych vám s tím pomohla, vybrala jsem několik samolepek na zeď, které vaše blízké pod stromečkem potěší.

Pro vaše nejmenší

opicka

Ať je to malý pirát nebo roztomilá princezna, s opičkou neuděláte chybu – stačí jenom vybrat tu nejvhodnější barvu do pokojíčku ;). Jedná se sice jenom o obrys opičky visící na větvi, ale o to víc budou vaše zlatíčka muset zapojit svoji fanzazii. A nikdy neuškodí rozvíjet dětskou fsntazii.

Můj typ:

Opička je skvělý dárek pro děti, které se narodily v letošním roce (případně v roce 2004 a 1992) – je to skvělé připomenutí toho, že se narodily v roce opice ;).

Pro kluky

motorka

Který klučina by odolal jednostopému vozítku? Rychlá jízda, chladný vítr ve vlasech a věčný obdiv všech, kteří jedou na silnici kolem – to je život motorkáře. Ale přiznejme si, není to úplně bezpečný koníček. Ovšem se samolepkou motorkáře se žádná maminka bát nemusí :).

Pro holky

hudba

Hudba nás provází snad od samého narození. Nejprve ji pouštějí rodiče dětem, později se u dětí projeví odlišný hudební vkus a poslouchají hudbu samy. Každopádně mnozí hudbě naprosto podlehnou. Jen si vzpomeňte, co odpoví většina holčiček na otázku: „Co budeš dělat, až vyrosteš?“ Většina automaticky odpoví, že budou zpěvačkou. A samolepka Rock Star na zdi jim tento dětský sen tak trochu splní ;).

Pro muže

Mapa světa
Žádný chlap se neptá na cestu – oni to přece nepotřebují. Vždycky dojedou (dříve nebo později) do cíle. Ovšem mapa nikdy neuškodí. Navíc na zdi jí to bude opravdu slušet – i v interiéru, kde pevně vládne mužská ruka 😉

Pro ženy

ruze
Snad každá žena má ráda květiny. Neznám ženu, která by odmítla darovanou květinu. A o to víc pak ocení takovou, která nikdy neuschne ;). Takže pokud ženě darujete k Vánocům samolepku ve tvaru květiny, uděláte jí trojnásobnou radost – dostane parádní dárek, dostane květinu, která jé navíc neuschne.

Tohle jsou moje tipy na vánoční dárek pod stromeček. Je to můj osobní výběr, takže pokud se vám tyto samolepky nelíbí, na e-shopu Velkésamolepky.cz je hromada dalších. A tam si zaručeně vyberete tu pravou, která vám padne do oka.

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář