Hlava plná not – TIP na samolepku

Hudebním motivům se na našem magazínu o samolepicích dekoracích moc nevěnujeme. A přitom je to škoda – mnoho předmětů běžné denní potřeby nemá tak krásný obal, jako například hudební nástroje.

Hudba táhne…

Kdo by neobdivoval krásně oblé tvary basy, houslí, případně vzletné linky elektrické kytary? A co teprve bicí? Pro ty mají mnozí neskutečnou slabost. Chceme své chyby vždy napravit, takže dnes pro vás máme jeden hudební tip.

A začneme trochu zlehka. Dnešní samolepka na stěnu je neotřelá. Svébytná a originální. Vznáší dokonce otázku. Jsme tvořeni hudbou? Nebo ji tvoříme my? Náš vybraný motiv se jmenuje „hlava s notami“ a když jsme ho viděli poprvé v reálném bytě, spadla nám čelist.

Barva je klíčová

Na fotografii ji máme v bílém provedení na nádherné modré stěně. My jsme měli možnost vidět aplikaci u jednoho ze zákazníků e-shopu VelkéSamolepky.cz v podobě černé samolepky, ale na zeleném podkladu.

Velikostně daná samolepka odpovídala největší variantě, tedy 120×127 cm. A stála za to. Stejně jako na fotce ji měli (mladý studující pár z pražské VŠ) umístěnou nad gaučem v obývacím pokoji. Takové umístění samolepky je nasnadě – je výrazná, neotřelá a zaslouží si být vidět. A hlavně potřebuje kolem sebe dostatek prostoru.

Kam samolepku nalepit?

Nedoporučovali bychom ji lepit do zorného pole u běžných domácích činností – naprosto nevhodná by byla v prostoru kolem monitoru počítače, případně v blízkosti televize. Ideální místo bychom pro ni našli… znovu nad gaučem.

Případně v hudební zkušebně – ale tu doma asi často mít nebudete, viďte? Dalším místem, kde by se hezky tato nálepka vyjímala, by byla stěna chodby. Kdo by se nenabil novou energií při příchodu do bytu s tak dobrým vkusem? My rozhodně ANO!

Co na náš nový bytový tip říkáte? Myslíte, že by se hodil i k vám? Napište nám svůj vkus, případně články, které byste si chtěli přečíst… Návody? Tipy a rady? Soutěže? Napište si o ně 🙂

velkesamolepky-cz-hudba-468-282-1-white-violet

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář