Černo-bílé pruhy a 4 kopyta – co to je za samolepku?

No přeci nádherná zebra – taková, která se prohání africkou stepí a nikoho nenechá na pochybách, že je nadčasovou módní ikonou. Kdo to nesleduje, tak černo-bílá kombinace je na světových módních molech IN už mnoho let.

Módní zvířena, která inspiruje

A pravděpodobně se na tom nic nezmění ani letos – kontrastní pruhy jsou prostě efektní. Škoda, že netušíme, jaký „návrhář“ je vytvořil právě pro africké zebry. Měli bychom mu poděkovat, protože díky němu máme na světě tyto nádherné a stylové bytosti.

Jak si udělat radost díky zebrám? Podporovat ZOO, kde nejsou zvířata zrovna dobrovolně, by nebylo zrovna ideální. A mít jednu přímo doma? To vám ochránci asi nedovolí – a právem. Tak jak z toho ven?

I VY můžete mít jednu doma!

Přemýšleli jste už o samolepicích dekoracích? Právě se zvířecím motivem krásné zebřičky? Ne? Ale to je škoda – dnes pro vás máme článek s výběrem nejkrásnějších zebřích samolepek na zeď. A že jich je hodně na výběr. Máme pro vás ty nejprodávanější kousky, které má neustále skladem e-shop VelkeSamolepky.cz.

Každý z těch motivů můžete mít hned v několika barvách (většinu z nich dokonce ve více jak 30 odstínech), ale u nás vede klasika. Na bílé zdi mít černou zebru (a tím opticky vytvoříte její živoucí kopii), případně na tmavé stěně (ideálně černé) mít bílou klisničku. Kontrast je zde rozhodně důležitý, hlavně tato kombinace barev patří dlouhá léta mezi nejprodávanější u e-shopů se samolepkami. Právě kvůli tomu, že se dají kombinovat snad s jakkoliv barevným podkladem.

Jaké jsou nejlepší?

5 nejoblíbenějších motivů, které si můžete nalepit na svou domácí zeď i vy – a bez profesionální pomoci, protože je to neskutečně jednoduché. Kdybyste v tom však plavali, tak jsme pro vás v naší redakci VelkeSamolepkyNaZed.cz připravili několika-krokový návod – najdete ho zde: http://www.velkesamolepkynazed.cz/navod-jednoduse-nalepit-samolepku-zed/

A teď už slíbené nejkrásnější zebry:

VelkeSamolepky.cz - Zebra 006

VelkeSamolepky.cz - Zebra 011

VelkeSamolepky.cz - Zebra 013

VelkeSamolepky.cz - Zebra 015

VelkeSamolepky.cz - Zebra 003

velkesamolepky-cz-zebra-580-390-0-white-red

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář