8 nejlepších černých samolepek – TIPY na inspiraci

Už několikrát jsme pro vás v redakci připravili inspirativní výběr barevných samolepek – měli jsme tu nejprve červené (stále patří k jedněm z nejoblíbenějších), poté zelené a posledně i růžové. Každá barva táhne jiné emoce, jiné myšlenky…

Dnes máme v plánu představit nejoblíbenější (nejprodávanější) nálepky na stěnu v poměrně nezvyklé barvě. Patří mezi nejprodávanější – viz článek o prodejích samolepek u e-shopu VelkeSamolepky.cz. V minulém roce se v této barvě prodalo nejvíce samolepek – 28 % ze všech u daného elektronického obchodu.

Kontrast je klíčový

Pokud jste si přečetli nadpis, tak nejspíše víte, že tentokrát si budeme „hrát“ s poměrně smutnou barvou – je to černá. Na první pohled sice může odradit, ale má skvělé kontrastní vlastnosti. Není to nic zvláštního, ale většina českých domácností má na stěnách bílou barvu. A hádejte, která z nich má skvělý kontrast právě na bílé stěně – no ano – je to černá.

Není se tedy proč divit, že patří k nejprodávanějším. Je také poměrně neutrální, podobně jako bílá a dá se kombinovat skvěle s ostatními barvami. Zelená, fialová, červená či modrá stěna… všechny můžete zkombinovat s černou samolepkou. A teď už k samotným 8 dnešním tipům.

I jiné barvy nejsou špatné

Vybírali jsme samolepicí dekorace, které jsou nafocené v černé barvě, ale je to trochu zavádějící. Všechny si můžete samozřejmě koupit v jiných barvičkách – třeba VS e-shop jich má více než 30 dalších. Takže je rozhodně z čeho vybírat.

A teď už naše dnešní tipy:

VelkeSamolepky.cz - Zaba 001

VelkeSamolepky.cz - Rostlina 004

VelkeSamolepky.cz - Potvurky 013

VelkeSamolepky.cz - Plachetnice 001

VelkeSamolepky.cz - Zena 021

VelkeSamolepky.cz - Penize 001

VelkeSamolepky.cz - Auto 043

VelkeSamolepky.cz - Saxofonista 001

Prohlédněte si všechny samolepky na zeď >>

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář