6 tipů pro nejkrásnější samolepky přírody

Matka příroda nám dala tolik tvarů, barev a dekorů, které se snad nikdy neokoukají. Květiny, stromy, zvířátka… Tolik možností, tolik odlišností. Je to nebetyčná krása.

A my se s ní chceme podělit. A to s našimi čtenáři. V naší malé redakci jsme dali hlavy dohromady (a opravdu nás tam moc nebylo) a vybrali jsme 6 nejkrásnějších motivů, které stvořila samotná příroda.

Takže máme pro vás TOP 6 samolepicích dekorací – ty si můžete nalepit úplně sami. Nepotřebujete žádnou profesionální pomoc a vlastně ani žádné speciální pomůcky. Jen svou šikovnost 🙂

Přemýšlivý slon

VelkeSamolepky.cz - Slon 003

Jeho pamět je neskutečná, pamatuje si každý okamžik celého svého života. A také vypadá k světu. Roztomilost sama (ikdyž váží několik tun) – kdo je to? No přeci slon! A poznali jste ho i bez nápovědy, že má chapadlo… ale houby s octem – chobot. Je ideální do klidného prostředí – takže největší parádu udělá na stěně za gaučem v obývacím pokoji.

Divoká zebra

VelkeSamolepky.cz - Zebra 012

Její divokost a nespoutanost jí závidíme všichni. A děvčata hlavně její módní vkus – černá a bílá je každoročně in – a zebra má na sobě neokoukatelný dekor, který jí bude vždy slušet. Kdo něco tak pěkného v šatníku má? My bohužel ne!

Hejno motýlů

VelkeSamolepky.cz-Sada-motylu-001

Ryze něžný motiv, který buď milujete, nebo nenávidíte. Hodí se především do pokoje křehké, ale krásné dívky, která miluje přírodu a motýli svou křehkostí jí dennodenně připomínají, že si máme užívat den naplno. Jako kdyby byl náš poslední.

Voňavá květina

VelkeSamolepky.cz - Kytky 004

Naše samolepicí dekorace ve stylu květiny sice nevoní, ale udělá stejnou parádu – a hlavně… nemusíte ji nikdy zalévat, a přesto vám vydrží doma krásná a živá roky. Takovou domácí květinu by si přáli všichni muži.

Zátiší na louce

VelkeSamolepky.cz - Kvetiny 010

Klid, pohoda, jen bzukot života kolem vás – taková je snad každá louka. A my ji vám chceme připomenout netradiční několikadílnou samolepkou s motivem louky a lučního kvítí. Takovou pohodu jste už dlouho nezažili.

Listnatý strom

VelkeSamolepky.cz - Strom 016

Listnáč, který si zaslouží vaši péči a pozornost. Naštěstí největší práci s ním budete mít ve chvíli, kdy ho budete lepit na stěnu. Jak ho nemusíte vůbec zastřihávat, nebo zalévat. Je neskutečně samostatný. Kéž by tak odolný byl každý stromek.

Líbí se vám dnešní motivy? Nebo byste si domů vybrali jiné? Napište nám své domácí tipy na samolepky na zeď do komentářů pod článkem. Děkujeme, že nám stále fandíte!

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář