5 roztomilých dětských samolepek na stěnu – TIPY

Jak vybrat ty nejkrásnější samolepky do dětského pokojíčku? Jaké motivy zvolit? Přesně pro takové potřeby jsme připravili dnešní článek s redakčním výběrem nejroztomilejších samolepek pro děti.

Mnohé jsou tak líbezné, že bychom si je koupili sami – a to rozhodně už věkem nejsme děti – ba už ani mladiství.

Dětské nástěnné motivy – seznam 5 nejroztomilejších

Jak jsme došli zrovna k těmto kouskům? Jaká byla kritéria pro roztomilost? Začali jsme od nejznámějších motivů, které se líbí snad všem dětem – zvířátka. Kdo mi nemiloval kočičky, štěnátka či malé žirafky? Snad všichni by je chtěli mít doma = a mnohdy i bez omezení na svůj věk. Radost bychom udělali i dospělým.

Proto gró našeho inspiračního článku pro výzdobu dětského pokoje máme v roztomilých zvířátkách. Další zajímavou samolepkou na zeď jsou příšerky. Zlobivé, provokující a hravé. Takové byste rozhodně nečekali ve skříni či pod postelí. A nebojte se – nezlobí tak moc, jako potvůrky v Příšerky s.r.o. Takže tento typ motivů jsme nemohli v našem pečlivém výběru vynechat.

Posledním kouskem do roztomilé skládačky jsou i dětské hračky. Ty jsou nesmazatelně spojené s našimi nejmenšími dítky a ani my jsme bez nich nemohli vyrůstat. Autíčka, panenky, Rubikova kostka, pastelky… Cokoliv, s čím jste jako malí vyrůstali, se pravděpodobně může líbit další a další generaci. Trendy v dětských výzdobách pokojů se moc nemění. Takže dnešní článek o roztomilosti bude s trochou štěstí nadčasový a dlouhobě trvalý a platný.

A teď už k samotným vybraným motivům:

Štěně s kostí

VelkeSamolepky.cz - Stene s kosti 001

Roztomilost sama – malý psík s pořádnou kostí, která je snad i větší než on. Ale stejně se nevzdává a bojuje s ní. Nejlepší umístění bude v rohu pokoje například u postýlky, kde bude malé dítko strážit po celou noc.

Chundelatá potvůrka

VelkeSamolepky.cz - Potvurky 013

Dlouhodobě nejprodávanější motiv nástěnné potvůrky – nikdo neví, co se skrývá pod jejími dlouhými chlupy, ale je nám to jedno. Vypadá prostě božsky.

Houpací koník

VelkeSamolepky.cz - Houpaci kun 001

Nejspíše jsme s ním všichni vyrostli a pamatujeme si tu divokou jízdu. Jako malým nám nevadilo, že se neprojíždíme po divoké prérii mezi indiány, ale „jen“ v našem pokojíčku.

Drzý zajíček

VelkeSamolepky.cz - Zajicek 001

Zajíčků a roztomilých zvířátek není nikdy dost – tento konkrétní motiv patří mezi nejoblíbenější a viděli jsme ho po nalepení už na stovkách míst. A právoplatně patří do našeho roztomilého seznamu.

Nesmělý tučnáček

VelkeSamolepky.cz - Tucnak 001

A do pětice všeho dobrého další zvířátko – tentokrát nesmělý a lehce naivní tučnák. Malý, ale přesto odhodlaný prozkoumat celý svět. Stejně jako vaše dítko.

A co vy? Jaké nástěnné motivy považujete za inspirativní a roztomilé? Napište nám své tipy do komentářů.

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář