3 nejkrásnější samolepky do dětského pokoje

Jak udělat radost malému dítěti, které je neskutečně hravé a chce být rozmazlováno? Chce být neustále odměňováno… Ale nové hračky a obrázkové knížky se nikam nevejdou. Jaká je cesta ven? Jak ještě více zvelebit dětský pokojíček, aby v něm byl váš potomek šťastnější?

Vzhledem k tomu, že jste na magazínu VelkeSamolepkyNaZed.cz, jistě tušíte, že naším tipem budou krásné dětské motivy, které si můžete jednoduše a rychle nalepit na svou zeď.

Jsou z bezpečného materiálu (více v tomto článku), skvěle lepí na stěnu a nijak nepoškozují její podklad. Takže když se vám časem znelíbí, můžete je jednoduše sejmout ze zdi a nalepit novou. S jiným motivem, jinou barevností… Výběr je jen na vás. A teď už slíbené 3 krásné dětské motivy.

Roztomilý tučňák k nakousnutí

Kdo by odolal krásnému tučňákovi, který na vás bude dennodenně zhlížet ze stěny a bude vás chránit v noci před nočními můrami? Nejspíše nikdo. Hodí se především do domácnostní, kde mají ještě menší děti – 3-6 let bude ideální věkový rozptyl pro nalepení motivu na stěnu.

Při výběru barvy a velikosti zohledněte volný prostor na zdi (i vzdálenost k ostatním dekoracím či nábytku) a také barevnost celého pokoje. Naštěstí u dětského pokojíčku nevadí, že bude pestrobarevný, takže klidně vybírejte bláznivé kombinace, které zaujmou každého. Barvy prý rozvíjí kreativitu.

VelkeSamolepky.cz - Tucnak 001

S astronautem až na Měsíc!

Snad každý kluk si někdy přál, aby byl astronautem. Chtějí poznávat neznámé vesmíry, hledat nebezpečné formy života a být neskutečnými hrdiny. Takoví chtějí být i mají kluci (i mnohé zvídavé dívky). Tento motiv se hodí do dětského pokojíčku i staršího dítěte – například 5-14 let.

U tohoto věku je vhodné volit střídmější barevné kombinace, tak, aby se dítko nestydělo do svého pokojíčku zvát přátele (protože jste například vybrali růžovou samolepku na stěnu). Takže zde už volte barvu dle barevnosti okolního pokoje – případně volte neutrální černou, bílou či šedivou.

VelkeSamolepky.cz - Astronaut 001

Parta zvířátek vás přijme mezi sebe

Roztomilých zvířátek není nikdo dost, proto jsme do našeho článku vybrali hned 2 motivy. Na tom posledním je samolepicí parta 4 zvířátek (lev, slon, žirafa a opička), které si dítě hned zamiluje. Můžete je nalepit blízko sebe, nebo například jimi ozdobit celý pokoj… Je to jen na vás 🙂

VelkeSamolepky.cz - Zviratka 003

Designérka Míša

Designérka bytového designu, aktuálně na volné noze. Miluje minimalismus, puntíkaté šaty, motýlky, Bauhaus a především módní mola - česká i světová. Ráda poradí se vším, co se týká výzdoby interiérů.

Žádné komentáře

Přidejte komentář