3 krásné dekorační samolepky na zeď

Kdybyste si měli vybrat jen 3 motivy, které byste si mohli nalepit na stěnu, jaké by to byly? A nebojte… nebudeme vás omezovat. Můžete se podívat na VelkeSamolepky.cz, kde si můžete vybrat z více než 1 300 motivů.

Tak jaké to budou? Auta? Vzrostlé stromy? Hudební motivy? Nebo dokonce roztomilá zvířátka? Viďte, že je to náročné. Jen 3 designy a takového trápení s přemýšlením.

Dnes vás chceme inspirovat. Najít pro vás ideální samolepku – a tak jsme v naší redakci magazínu VelkeSamolepkyNaZed.cz 3 krásné dekorační motivy vybrali. Takové, které pravděpodobně udělají radost každému.

3 TOP samolepky na stěnu

Největší klasika všech klasik – geometrické tvary. Jsou neskutečně univerzální a můžete je umístit kamkoliv – na chodbu, do moderní kuchyně, do obýváku…

Prostě všude – a výhodou tohoto konkrétního motivu je to, že si jednotlivé kroužky můžete nalepit jednoduše a bez profesionální pomoci. Zdá se to bláznivé, ale nepotřebujete žádného bytového dekoratéra. Vše zvládnete sami s trochu praktické šikovnosti, která se nikdy neztratí.

Poradíme vám, že ohledně barev není nutné vybírat nějaké křiklavé divočiny – snažte se najít podobný odstín, jaký má zbytek interiéru. Důraz dávejte na tu nejdominantnější barvu – třeba stěny, koberce, nábytku apod. A dle toho vyberte i odstín nálepky.

VelkeSamolepky.cz - Kruhy 008

Krásně svěží, odolný a rychle rostoucí – takový je fantastický bambus. Přezdívá se mu stavební materiál budoucnosti a není se čemu divit. Má perfektní vlastnosti a dá se obrábět podobně jako ocel. A nemusíte díky němu kutat v zemi. Stačí ho pěstovat v hojně zalévaném místě. Takovému motivu neodoláte.

Stačí pár chvil můžete si například z rohu místnosti udělat odpočinkový kout s rákosem – nemusíte zde hned meditovat, ale kdo by si nechtěl odpočinout v přírodě? Přečíst si krásnou knížku? Nejspíše všichni milujeme takové chvíle. A právě miniaturní bambusový háj vám takový zážitek dopřeje.

VelkeSamolepky.cz - Bambus 002

A jak se říká, tak máme pro vás i do třetice všeho dobrého skvělý tip. Je to neotřelý motiv, který se hodí do rodiny, kde milujete přírodu. A především tu africkou. Připravili jsme totiž výjev z africké savany, která je plná divokých zvířat.

Vzhledem k orientaci samolepicího motivu na šířku doporučujeme tento motiv nalepit například nad hranu skříňky, stolu, případně v největší velikosti i na hranu mezi podlahou a stěnou. WOW efekt je zaručen.

VelkeSamolepky.cz - Bezici zvirata 001

Ondřej Martinek

Milovník bytového designu, nadšenec do zvelebování svého domova a specialista na nástěnné dekorace. Oblíbil si především abstraktní a přírodní motivy, které lepí všude, kde může.

Žádné komentáře

Přidejte komentář